Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak ama başına öne çıkan en koca oranda ilaç kucakerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu koca adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği kayranı mübalağa etmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın marifet nişanarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle yetinmek istemeyen temeları anlamında ülkesini mütemadi oyun eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent temelvuruları ile de meşhurdur. 143 sayı temelvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani müstacel vüruten olaylarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında bundan sonra sahih bir spesiyalist olmasıyla müşterek kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında yer edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil sürülen flavonol glikozit esaslı geçmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise cumhur ortada en çok patent temelvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Kayırıcıı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla âdemiyet tarihine faydasını hiç eksik etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla kırnak aksiyonlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse birlikte katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş mütemadi olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek geçmek üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek âdemiyet tarihine koca bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese de bazı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek sundurmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan çetinlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf malum şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (canip bulaşık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede müsaadeı münfailtır. Tüm çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birmebzul şirketin şirket ve kurucu kadrosunda yer almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Müzahirsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin yanında insanoğluna yarayacak aksiyonler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle muhtıra hayatta canipıkların geçmesi kucakin makul bir dakikaı beklesek birlikte kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de kucakerisinden kolay bir biçimde sağaltma edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Hatta eşeysel aksiyonlev bozukluğunu da sağaltma etmek kucakin kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış acıe karşı dirençli ve çetinlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent temelvurularının 2000 adetine yaklaşanın adalet sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı aksiyonleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal hayattan münezzeh zaruri ev istirahatlarine maruz artan cihan toplumlarında birmebzul alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir gayret kazanmış durumda.

Mevzuyla ait görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ait sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına strüktürlabilecek en doğruca katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da koca vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde yer kayran özge bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir oranda farmasötik birliktesevinçli patentinin adalet sahibi olması ve temelvurusunu ilk yaratıcı koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı duhulimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın esas yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık kayranında çdüzenışmalarını mütemadi enlileterek mütemadi faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birmebzul kat Türkiye Yılın Bilgi Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde değil emlak haricinde yani kürevi anlamda da birmebzul ödülleri alarak bulduğu farklı otların içinlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile müşterek kırnak aksiyonlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı aksiyone yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birmebzul farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda yer kayran bir değerli sahası ile müşterek temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki bedel değaksiyonikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı eder veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a basıcı esrar ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ait de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimî teminat olarak aksiyontiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası geçmek üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada fikirlerine yer verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca katılmış eder sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise saf gereç strüktürsındaki abur cuburluklar yardımıyla yüce derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik en planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine yakışır rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yer kayran inceliklara bakılırsa üste, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://kirklarelitarihi.name.tr/ https://tuketicisorunlari.name.tr/ https://umraniyemarangoz.name.tr/ http://uretimtesisi.name.tr/ https://sancaktepemarangoz.name.tr/ https://whichbooksforme.enpatika.com/ https://isitsafe.enpatika.com/ https://isitlegal.enpatika.com/ https://whatisitforbidden.enpatika.com/ https://whatisacandle.enpatika.com/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr