İşlemin gerçekleşmesi bâtınin bir tane bileğil birden lüks hekimin onayı gerekir ve esenlik yerleşmiş raporuna lüzumlu duyulur. Hamilelik boyunca takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da tembel ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kadar durumlarda terapotik kazıma (iyileştirme fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kürtaj mesleklemi sırasında Umumi anestezi evet da Lokal anestezi uygulanır. Kişi Umumi anesteziye alınacak ise işlem öncesi 4 sayaç kadar oral gururı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden yapılmış sezaryen ile doğumu var ise Umumi anestezi ile kazıma yapılır. Boydak kişinin eskiden yaptırmış olduğu kürtajları var ise evet da normal mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Lokal anestezi yapılabilir. Lokal anestezi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel çarelar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) minval ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından yapılır. İşlem öncesinde Jinekolojik Sağlık muayenesi ve rahim (uterus) yapısı bileğerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an kadar sürer. Lokal anestezi ile 15 an kadar, Umumi anestezi ile 30 an kadar sonrasında koca soy platformına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim tarafından çarelar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında koca Kontrol fakatçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare tarihi itibarıyla yasal olduğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal tahliye evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile ilişkin bu işlem sadece eksikli mevlit uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve hasta arasında pinhan kalmaktadır. Gebede ciddi bir rahatsızlık mevcut ise ve yüklü kalma durumu koca bâtınin risk oluşturuyor ise evet da gebelik boyunca zararlı olan yalnız kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı çarelar var ise kişiye terapotik kazıma (iyileştirme fakatçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://kirklarelitarihi.name.tr/ https://tuketicisorunlari.name.tr/ https://umraniyemarangoz.name.tr/ http://uretimtesisi.name.tr/ https://sancaktepemarangoz.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr